Пятница, 03.04.2020, 11:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Июль » 4 » Табірний збір – особливий шлях до самовдосконалення майбутнього педагога
22:38
Табірний збір – особливий шлях до самовдосконалення майбутнього педагога

Кожного року у стінах Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича проводиться табірний збір для студентів третього курсу. Варто зазначити, що табірний збір проводиться в нашому закладі вже багато років поспіль має свої традиції і надбання. Для студентів це своєрідна підготовка до наступного виду практики під назвою "Робота з дітьми у літньому оздоровчому таборі " - для технологічної та фізичної освіти - та "Літня оздоровча практика у ЗДО" - для дошкільної освіти.

Цього року табірний збір розпочався 27.05.2019 і тривав до 31.05.2019. У першу половину дня студентам читали пари з теоретичної підготовки, а у друга половину дня - демонстрація заздалегідь підготовлених розважальних заходів, які в подальшому можуть бути використані у практиці з дітьми.

Отже, цьогорічна розважальна програма складалася наступним чином:
1-й день: демонстрація танцю, виконання пісні, декламування вірша (гуморески);
2-й день: організація масового заходу на довільну тему;
3-й день: інсценізація казки;
4-й день: інсценізація пісні;
5-й день: проведення фізкультурного свята.


Студенти таких груп, як Т-31,Т-32,Ф-31 і Д-31 - активно проявляли свої творчі здібності, педагогічну та акторську майстерність, креативність, дружність, винахідливість, уміння працювати в команді, відповідати за власні вчинки. Група Т-31, виступ якої офіційно став відкриттям табірного збору, показала достойний приклад для інших. П'ять днів поспіль кожна група мала працювати як одне ціле. Групи, у яких абсолютно всі різні і неповторні. Але ця єдність надихала і надавала сил працювати далі.

Також варто зазначити проведення фізкультурного свята, до організації якого відповідально поставилася група Ф-31. Під час свята кожна група, яка безпосередньо брала участь, змогла проявити свою згуртованість і витримку, а також фізичні, інтелектуальні та творчі здібності. У кінці свята було визначено призові  місця і нагороджено грамотами кожну групу зокрема.

 Отож, підсумки цього заходу були такі:
1-е місце за активну участь у святі отримала група Д-31;
2-е місце за активну участь у святі отримала група Т-31;
3-є місце за активну участь у святі отримала група Т-32.
Проведення цього свята стало успішним завершенням табірного збору і оптимістичним початком нового виду практики.

 Анастасія Грищук

Переглядів: 88 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: