Четверг, 28.05.2020, 20:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Май » 9 » Сучасні методи самоосвіти та розвитку
20:14
Сучасні методи самоосвіти та розвитку

Живемо в епоху, коли всі сфери нашої діяльності взаємопов’язані з інноваційними технологіями. Немає справи, при виконанні якої ми б не звертались до  інтернет-ресурсів. Хоча використання таких технологій у процесі освіти є дуже зручним та ефективним.

Ми, група П-13, як спілка сучасної та перспективної молоді, працюючи над проектом, вирішили долучитися до популяризації та розвитку освіти, навчальних олімпіад та конкурсів у мережі Інтернет.

Основними джерелами нашої діяльності стали сайти «На Урок» та «Всеосвіта». Щойно, натрапивши на них, ми зрозуміли, що їхній зручний інтерфейс та матеріали стануть найкращими помічниками для нас найближчим часом.

Отож, першим пунктом нашого плану стала дистанційна олімпіада «Всеосвіта Зима 2018-2019». Завдання виявились не з легких. Та все ж таки ми впорались і закріпили знання, здобуті на парах української мови.

 Другий пункт - Всеукраїнський різдвяний конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу». А ось тут стало в пригоді наше дитинство, протягом якого ми поглинали звичаї своїх родин. Вельми цікаво пригадувати повір’я, прикмети, що були ключами до розгадок завдань.

 Ну, і на завершення, з нагоди 205-ї річниці народження Т.Г.Шевченка ми стали учасниками Всеукраїнського конкурсу «#ТГШ205: Таємниця генія Шевченка». Під час проходження завдань ми пригадали найважливіші сторінки біографії цього великого генія українського народу. Вважаємо, що кожен студент повинен долучатися до цього конкурсу, адже ми, справжні українці, мусимо знати людей, які виборювали для нас незалежність та вільне волевиявлення українською мовою.

 Отже, після виконання цього міні-плану кожен студент групи отримав сертифікати, дипломи та подяки, які зароблені сумлінною працею та стараннями.

Ми вважаємо, що вся молодь повинна бути активною у таких заходах. Вони духовно просвічують та збагачують наш внутрішній світ, формують світогляд та показують істину, яка має відкритися кожному.

 На шляху до самовдосконалення допоможуть наставники, вчителі, викладачі, адже їхній життєвий досвід зможе скерувати людину в правильне русло.

У нашому випадку ним стала керівник групи Сокур Р. Б., за що ми їй дуже вдячні!

 

 Білий Святослав

Переглядів: 105 | Додав: myroslav | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: