Воскресенье, 07.03.2021, 05:21
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Март » 9 » Студенти у «Казку» завітали з музикою
20:03
Студенти у «Казку» завітали з музикою

Чотирнадцятого лютого розпочалася одна з найцікавіших практик з додаткової спеціальності «Музичний керівник у дошкільному навчальному закладі». Отож, детальніше про особливості цієї практики.

Базові знання про методику проведення музичних занять студенти отримали ще на заняттях з практикуму музики в ДНЗ, де  вчилися проводити фрагменти музичних занять. Заняття ми проводимо в ДНЗ №8 «Казка», у якому нам допомагає музичний керівник Сацьків Галина Іванівна.

 Звичайно, важлива ретельна підготовка до занять, знання методики. Дотримуватися вищезазначених компонентів допомагає керівник практики Чижевська Ольга Юріївна. Слід зазначити, що передовий педагогічний досвід, яким володіє Ольга Юріївна, сприяє розвитку творчого потенціалу студентів. Викладач вміло навчає нас володіти сучасними формами, засобами та методами організації музично-педагогічної праці. Сучасні діти вимагають сучасного підходу до них, тому Чижевська О.Ю. пропонує вводити інноваційні технології: логоритміку, ритмопластику, здоров’язберігаючі технології, інформаційно–комунікаційні технології.

На своїх заняттях ми використовуємо вміння не тільки з практикуму, а й із індивідуального інструменту, вокалу, акторської майстерності, хореографії, адже на одному занятті діти вчаться співати, слухати і сприймати музику, танцювати, грати на дитячих музичних інструментах.

Дякуємо Воляник Наталі Василівні, Скарубській Марині В’ячеславівні, Гнатюк Мар’яні Мирославівні, Линіву Ярославу Дмитровичу та Чижевській Ользі Юріївні, які допомагали зробити наші заняття більш яскравими.

У цьому виді практики ми можемо проявити свою творчість та креативність, які є важливими для всебічного розвитку дітей, адже дошкільний вік – це найкраща пора для дітей. І ми, як майбутні вихователі, повинні вдосконалювати свої вміння, вміти знаходити правильний підхід до музичного естетичного розвитку дитини.

Вікторія Коропатніцька

 

Переглядів: 263 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: