Вторник, 09.03.2021, 02:49
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Декабрь » 7 » Студенти Львівщини отримали почесні грамоти і премії
20:45
Студенти Львівщини отримали почесні грамоти і премії

У Львові в Будинку вчених 18 листопада відбулося нагородження найкращих студентів Львівщини спеціальними відзнаками та грошовими стипендіями, приурочене до Дня студента. Цьогоріч було нагороджено 200 кращих студентів Львівщини.

Студент нашого педколеджу Березяк Михайло (гр. Т-41) був нагороджений обласною іменною премією імені В’ячеслава Чорновола.

 

Обласна іменна премія імені В’ячеслава Чорновола призначається студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації з урахуванням успіхів студентів у навчанні та їх громадської активності в державотворчих процесах.

 

Михайло ділиться враженнями: "Я гадаю, що отримав премію імені В'ячеслава Чорновола саме за те, що  добре вчуся, за 4 роки навчання в коледжі брав участь майже у всіх виступах. Звісно, я навіть не підозрював, що я її отримаю, адже є студенти, кращі за мене, але добре, що так вийшло."

До активності мене спонукала мама. Ще перед початком навчання на 1 курсі вона порадила мені записатись на танцювальний гурток, що я і зробив. У хоровий колектив я потрапив випадково: в нашій групі була відкрита пара, і на ній потрібно було виконати пісню. От, я  і погодився. Мене тренувала  Скарубська М.В.. Вона помітила, що я маю хороший голос, і запропонувала виступити разом з хором. Виступ за виступом, і я став учасником хору. А далі втягнувся у захоплююче студентське життя".

 

Переглядів: 156 | Додав: valentynaberbeka | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: