Пятница, 26.02.2021, 18:13
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Ноябрь » 25 » Стежками М. Шашкевича
11:15
Стежками М. Шашкевича

Підлисся…  Батьківщина західноукраїнського пророка, письменника, духовного просвітителя та  натхненника національного пробудження Галичини – Маркіяна Шашкевича. Батьківщина людини, чиє ім’я вже не один рік носить наш коледж.

Саме із Підлисся розпочали шлях вивчення здобутків рідного краю ми, студенти груп Ф11 (кер. Савчин Р.О.) та Т11 (кер. Грушкевич О.П.).
Мандрівка у Підлисся справила неабияке враження. Насамперед, ми із задоволенням пройшлися по музею-садибі, поринули у ті давні роки, торкнулися сторінок історії і, що найголовніше, почерпнули нові знання. Один із засновників  Руської трійці, – поет, священик, людина із складним життєвим шляхом, Маркіян Шашкевич. Хіба можна було  б оминути історію його життя?

Поїздка в Підлисся справила неабияке враження на нас, адже ми дізнались стільки цікавих фактів про життя цієї величної людини. Показала, що в надзвичайно складних умовах можна і треба залишатися вірним своєму народу і собі. Тому ми, як підростаюче покоління, маємо пов’язувати своє життя із духовним розвитком, адже незабаром прийде той час, коли ми самі будем впливати, більшою чи меншою мірою, на долю нашої Батьківщини. І хочеться стати кращими, адже Україна починається із кожного з нас. Україна починається з тебе.

Окремо хочемо принести подяку чудовим людям, які радісно, із усмішкою на обличчі і теплом у серці зустріли нас і повідали захоплюючі історії із життя митця.

Гесик Мирослав, Ф11

Переглядів: 355 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: