Воскресенье, 07.03.2021, 05:12
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Октябрь » 17 » Стежками краєзнавчої історії - Броди на полотнах картин
08:46
Стежками краєзнавчої історії - Броди на полотнах картин

 Ось і розпочав роботу гурток історичного краєзнавства. Першим заняттям гуртка став незабутній екскурс в світ прекрасного, духовного, естетичного, який відбувся спільно з студентами групи П23.

Вивчення та дослідження свого краю ми вирішили провести нестандартним способом, відвідавши виставку картин в Бродівському замку.

Ми зробили для себе маленькі відкриття свого краю зі сторони поглядів різних художників (студентів та викладачів), які переносили свої почуття фарбами та аквареллю на полотна.

До нашої уваги були представлені красиві полотна картин: Бродівський педагогічний коледж (повітовий суд), бродівська синагога, бродівський замок, готель «Брістоль» та багато інших картин.

В галереї Бродівського замку розміщено більше 70 картин, але ще  більше 20 було продано туристам та покупцям, які побажали розмістити їх в комфортному куточку свого будинку.

Крім картин у виставковій залі експонується муляж фортифікаційних Бродів   XVI-XVII ст., який досконало передає славне історичне минуле нашого міста.

Завершуючи нашу краєзнавчо – екскурсійну подорож,  група П23 вирішила залишити про себе згадку, придбавши та подарувавши Бродівському педагогічному коледжу одну з картин в рамках морального вчинку.

 

                                                                                               Паюк М.,  П23

                                                                    Гурток історичного краєзнавства

Переглядів: 225 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: