Вторник, 09.03.2021, 03:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Октябрь » 24 » Стати достойним громадянином - місія кожного з нас
22:38
Стати достойним громадянином - місія кожного з нас

У наш час самовдосконалення та розвиток є важливими складовими для формування особистості. Різноманітні заходи дозволяють здобути нові знання, навчитися працювати в колективі та стати гідними громадянами нашої держави.

Студенти коледжу вже неодноразово були учасниками таких дійств. Цього разу ним став фінал дебатів в рамках турніру DRI "Вирішуй для міста" у формі DRI Youth Talk.

DRI – міжнародна непартійна організація з офісом у Берліні, яка співпрацює з місцевими стейкхолдерами задля сприяння прозорому процесу правових реформ відповідно до громадського запиту на зміни. Дводенні змагання відбулися 11-12 жовтня у Києві. Площею для її реалізації став освітній центр Grape Hub.

Тема дебатів - місцева демократія на рівні об’єднаної територіальної громади.

У перший день (10 жовтня) проводилися корисні лекції від професійних експертів:

"Реформа децентралізації в Україні: основні етапи та майбутні кроки. Статут територіальної громади: основний документ для місцевого самоврядування?" (В. Феськов);

"Реформа децентралізації в Україні: приклади успішних та неуспішних громад";

"Як працює громада зсередини";

Майстер-клас з підготовки статуту територіальної громади (М. Лукінюк).

11 жовтня команди презентували статут і стратегію розвитку громади уявного міста Булав. Загалом було чотири раунди, два з яких - оцінка від кожної з команд та журі. У заході взяли участь команди із міста Києва, Харкова, Одеси, Кам’янського, Запоріжжя і Бродів.

Дебати завершилися нагородженням сертифікатами та визначенням команди-переможця, яка в навчальних цілях відвідає Берлін.

Ми дуже раді, що мали змогу бути учасниками події такого масштабу та набратися досвіду в ще невідомій для нас галузі.

Білий Святослав

Переглядів: 97 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: