Воскресенье, 07.03.2021, 04:38
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 22 » Стартував ІІ тур
01:53
Стартував ІІ тур

   У суботу, 18 листопада, відбувся ІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

   Представляли наш коледж Перун Світлана (П-32) та Мельничук Наталя (Д-31). Конкурс проходив у Львівському коледжі будівництва, архітектури та дизайну. Атмосфера закладу одразу налаштувала учасників на роботу, адже експонувалась виставка картин із творів Шевченка та його портретів.

   У актовому залі ми послухали коротке привітання директора коледжу, після чого, усіх учасників було розподілено по аудиторіях, в залежності від типів навчальних закладів, які вони представляли. Неможливо передати хвилювання, коли відкривали конверт із завданнями. Ми не знали, чи потрібно буде написати твір, чи виконати теоретичні завдання.

   Отож, наше завдання  - есе на тему «Творчість Тараса Шевченка як поезія бажання вільного життя». У творі потрібно було використати цитати, вставні конструкції, риторичні фігури, складні речення.

 

    Зосередитися на написанні було непросто, але, пишучи речення за реченням, ми виклали свої думки на аркуші паперу. Залишилося дочекатися (сподіваюся, позитивних) результатів.

 Наталя Мельничук

Переглядів: 251 | Додав: myroslav | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: