Воскресенье, 16.12.2018, 11:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 24 » St-fest - 2017 або "Крізь терни до зірок"
02:30
St-fest - 2017 або "Крізь терни до зірок"

Хочете знати, як це відбувається? Тоді це для вас!


       Довгоочікувана подія осені відбулася 16 листопада. Цього концерту чекає кожного року наш студент. І хоч це не великомасштабне шоу, але для коледжу -  невід'ємна частинка життя. Щож, вітаємо адміністрацію коледжу та всіх студентів з проведенням 6-го st-fest - 2017.

І що ви думаєте, коли квитки куплено, костюми підібрано, мінус пісні готовий, тоді приходить хвилювання. Дуже цікава атмосфера, коли разом  з виконавцями на сцені, співаєш у залі. Хочу сказати, що відчутно, коли виконавець живе піснею, немов фенікс відрожується з попелу та знову гине, і так по колу.

Коли вже всі місця зайнято і починається виступи, глядач завмирає в очікуванні, які ж будуть результати.

Цьогорічним володарем Гран-прі стає Галаган Є. та Камінецька С. (П-23) з піснею "Лиш вона". Наші вітання переможцям!

I місце - тріо «Лаверітіс» ( П-23) із піснею «Кораблі»;

II - Оксана Степанова (П-31) з піснею про кохання Злати Огнєвіч;

III - Патлика Н.(П-12) із піснею «Варто чи ні?».

Опісля найприємнішої частини, що могла би бути, настає ця ложка дьогтю. Глядацькі симпатії, що отримали дівчата з групи П-32, та їх приз у розмірі… 17 грн. У цьому всі ми.

 

Не будемо про сумне, краще почуємо враження переможниці:

Багато хто запитував, як вам прийшла ідея заспівати разом?
Співпрацювати почали з літа, коли були у таборі "Росинка" і мали представити номер на виступ. Жартуючи, Євген сказав, що є номер на ST-FEST, що згодом і сталося.

На перемогу ми не надіялися, Женя говорив: "Софіє, обіцяй не засмучуватися, якщо буде поразка". Завжди щось траплялося то з гітарою, то з голосом і т.д., але ми це зробили!

Коли сказали, що ГРАН-ПРІ отримав наш дует, не зразу зрозуміли, проте радості не було меж. Дякую всім організаторам за незабутні емоції, тим, хто тримав за нас кулачки. Також Мар'яні Мирославівні, яка з нами працювала, та, звісно, Євгену, який терпів мої всі примхи. Бажаю всім любити один одного, не сваритися, тому що розлука - це біль для обох, що ми і намагалися вам донести.

 

Тож хочеться побажати всім успіху та наснаги до боротьби, випробовувати долю та фортуну. Відчуваючи у собі сили, йти до мети та мрії, не бачити перешкод на своєму шляху. Руйнуючи всі стереотипи, бачити зірки крізь темні хмари.

 

 Ірина Бабірецька

Переглядів: 107 | Додав: myroslav | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: