Воскресенье, 16.12.2018, 11:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 22 » Спілкування з живою легендою
02:07
Спілкування з живою легендою

    Цього місяця сталася неймовірна подія. У наш коледж завітав поважний гість, людина-легенда, поет і прозаїк Ігор Миронович Калинець.

   До цієї важливої  зустрічі студенти гуртка журналістської майстерності готувалися сумлінно: перечитали біографію письменника, його інтерв’ю у різних журналах і газетах, ознайомилися із творами різних періодів, створили мультимедійну презентацію та підготували декілька незвичайних запитань.

    Ми всі, звичайно, хвилювалися, адже не кожного дня  зустрічаємо таких знаменитостей. Але все пройшло успішно. Було цікаво і повчально для нас послухати про важке життя подружжя Калинців та їх однодумців (шістдесятників, дисидентів, як називаємо їх ми; Митусів, як вважає Ігор Калинець). Письменника супроводжувала дослідниця його творчості п. Ольга Ігнатенко, яка розповіла про важкі часи слідства над Ігорем Калинцем і заслання, продемонструвала архівні документи.

    Гість наголосив: "Добре, що теперішня молодь народилася в хороші часи, але це не означає, що ми не повинні знати про минуле". І ці слова спонукають нас задуматись над тим, що справді потрібно знати свою історію і людей, які її творили. Також Ігор Миронович розповів нам про романтичну частину свого життя і ще багато цікавого, продекламував власні поезії і подарував книги з автографами.

    Хочеться, щоб усі студенти прочитали шедеври мистецтва такого відкритого і доброго поета Ігоря Калинця.

 Саша Задорожна

 

 

 

 

 

 

      

 

Video material - На межі території та епох...  

 

 

Переглядів: 140 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: