Воскресенье, 07.03.2021, 04:54
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Январь » 9 » Спеції для мовлення
23:10
Спеції для мовлення

Вміння спілкуватись та знаходити спільну мову, безумовно, залежить від культури спілкування та навичок побудови висловлювання. Оволодіти культурою спілкування нам допоможуть правила мовного етикету, навичками побудови монологу оволодіти також не надто складно. Але як зробити так, щоб твоє висловлювання було цікавим? Що для цього потрібно? Як зробити, щоб твій виступ слухали інші. Як стати цікавішим від інстаграму?

Розставити всі крапки над «і» в цьому питанні допоміг нам  Андрій Степура. 13 грудня в стінах Бродівського педагогічного коледжу  відбулася зустріч студентів групи П-41 к.к. Лагола І.М.та П-43 к.к. Дутчак І.Є ) зі спікером, засновником школи ораторського мистецтва «Майстерня Лева».

Відомий оратор розповів нам, як правильно будувати висловлювання, як стати цікавим, як здолати страх перед виступом, а також ознайомив із 10 техніками, які допоможуть урізноманітнити висловлювання та наповнити його тим, що привертає увагу слухача, та дав можливість повправлятись у деяких техніках.

 Ця зустріч допомогла нам, як майбутнім вчителям, зрозуміти, як спілкуватись та чим доповнювати свої тексти, адже саме на основі комунікації побудована наша професійна діяльність.

 Отож, дякуємо Лаголі І.М. та Дутчак І.Є. за організацію такої зустрічі, а Андрію Степурі за чудові ідеї, які, немов спеції, "приправлятимуть" наші висловлювання.

 

 Кропивницька Галина

Переглядів: 159 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: