Воскресенье, 07.03.2021, 04:10
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 10 » Славно представили поліське танцювальне мистецтво
20:02
Славно представили поліське танцювальне мистецтво

 24.10.2017 року чотири пари танцювального колективу "Ми з Галичини" разом із своїм керівником Воляник Н.В. вирушили у Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи на семінар-практикум керівників хореографічних колективів Львівської області.

 Провідний методист хореографічного жанру Львівської області Городиський В.В. розпочав семінар та представив керівників колективів, завдання яких проводити майстер-клас. У кожного керівника своя методика викладання. Ми мали змогу на собі "відчути", як тренує м'язи в характерному тренажі своїм вихованцям керівник "Стрияночки", як танцюють вальс у Дрогобичі та які танці у Польщі (адже були запрошені і польські колективи на майстер-клас).

Звичайно, для нас було важливим, як танцюристи педколеджу  представлять поліське танцювальне мистецтво, адже Наталя Василівна проводила майстер-клас по поліському танцю. Отже, спочатку ми затанцювали нашу "Поліську польку", а потім розпочалась напружена робота.

Керівники колективів стали нашими учнями, яким ми допомагали засвоїти рухи, адже танцювало одночасно більше 30 чоловік. Після проведення нашого майстер-класу всі залишились задоволеними та веселими, втома не завадила.

Учасник колективу

Переглядів: 271 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: