Воскресенье, 17.02.2019, 02:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Октябрь » 7 » Скарби бібліотеки
15:50
Скарби бібліотеки

    Яке чудове місце - бібліотека! Там зберігається багато підручників, художніх  книг, газет та журналів - це мудрість, яка набута не за один рік. Коли заходиш в бібліотеку, здається, що ти потрапив у казку якогось відомого автора.

    Там стільки книг, що у тебе очі розбігаються по різних куточках. Адже відомо, що книги розповідають про історію країни, життя і звичаї народів світу, містять інформацію з різних галузей науки.

     У четвер 04.10.2018 р., на годині курсового керівника група П-13 завітала у гості до бібліотеки.  Ми познайомились із працівниками бібліотеки, оглянули бібліотечні фонди, тематичні виставки, також відвідали кімнату-музей Маркіяна Шашкевича і коледжу.

     Бібліотекарі М.І. Новацька та О.І. Левенюк розповіли групі про правила поведінки у бібліотеці, розказали про стенди, на яких розміщені найпопулярніші романи, повісті, старовинні газети. На першому стенді виставлені книги місцевих авторів. На інших стендах розташовані монографії, в яких йдеться про життєвий шлях і творчість Маркіяна Шашкевича, Тараса Шевченка, героїв УПА.

     Наш керівник Руслана Богданівна Сокур продемонструвала книгу, в яку кожного року записуються студенти-відмінники і випускники, які закінчили педагогічний коледж з червоним дипломом. Сподіваюся, що і студенти нашої групи П-13 успішно закінчать педколедж і зможуть потрапити у книгу пошани.

     Після екскурсії по бібліотеці ми поділилися один із одним своїми інтересами та жанрами, які ми полюбляємо читати. Продемонстрували улюблені книги. Виявилося, що студенти групи П-13 люблять читати фантастику та фентезі, а  керівник групи Сокур Руслана Богданівна полюбляє читати книги на історичну тематику. У затишному читальному залі ми провели вікторину на тему «Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу, хто ти». Переможцем вікторини став Білий Святослав.

    У нашому коледжі величезна простора бібліотека, у  ній працюють добрі та щирі працівники, які створюють затишок для студентів коледжу.

 

 Баняс Богдана

Переглядів: 52 | Додав: myroslav | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: