Вторник, 09.03.2021, 03:33
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Декабрь » 17 » «Шпильці» - 10!
08:47
«Шпильці» - 10!

Цього тижня ми святкували День народження нашої Ювілярки. Це примхлива пані, яка щодня вимагає від нас все нових і нових статей, нових подій та заходів. Важко повірити, що нашій студентській газеті «Шпилька» уже 10 років, 10 років гуртку журналістської майстерності, яким керує викладач української мови Сокур Руслана Богданівна. Ніби, День народження газети, а ніби, близької людини - така радість і гордість на душі. Звичайно, адже одна газета згуртувала у маленьку родину студентів, які вміють або хочуть навчитися володіти словом і пером. Маленька сім'я, де своя атмосфера, постійне спілкування і навчання.

Саме створюючи газету, студенти вчаться бути відкритими, творчими, брати інтерв'ю і писати статті у різних стилях. У нашій  команді люди, які вже досягли певного рівня майстерності, адже написати статтю чи взяти інтерв'ю не так вже й просто. Та професіоналом стане той, хто безперервно писатиме та вчитиметься основ журналістики.

У нашій команді люди з різними поглядами, різними захопленнями, уявою та мисленням. На одну тему ми пишемо кардинально різні цікаві статті.
Оскільки «Шпилька» стала частиною нашого життя, святкуємо ми її народження усім коледжем. Гуртківці виготовили фотогазети і фотозони, на яких розміщені світлини учасників гуртка, цікава інформація про них та відгуки про гурток випускників. 08.12. відбулась презентація відеоролика «Із «Шпилькою» - в життя».

 Наталя Мельничук

Переглядів: 256 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: