Суббота, 19.01.2019, 11:51
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Ноябрь » 4 » Шляхами Сухомлинського
01:43
Шляхами Сухомлинського

31.10.18 р. у  Бродівському педколеджі відбулося засідання педагогічної лабораторії, присвячене 100-річчю з Дня народження В. О. Сухомлинського.

Гість нашого коледжу - Васянович Григорій Петрович, доктор педагогічних наук, професор кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Цей викладач працював кілька років з донькою Сухомлинського. Професор продекламував свій вірш, присвячений Сухомлинському:

О Сухомлинський, світоче країни,

ти наша честь...

Ми почули багато цікавих думок, пройшли  життєвий шлях В.О. Сухомлинського усі разом з повним обґрунтуванням цікавих фактів. Відчули біль тієї втрати, яку пережив наш гість.

"Школа радості" мала власну історію ще з давнини. Свою ж школу Сухомлинський будував на таких засадах: екзистенціалізму і гуманізму, велику роль відводив вихованню. Він застерігав, аби оцінку не використовувати як покарання. Ще  І.Франко, який виступав проти покарання різками, пізнав гніту від церкви. Одиниці з видатних педагогів заперечували фізичне покарання. Коли з'явилася стаття Сухомлинського про недопустимість фізичного покарання учнів, це було це був великий вибух.  Вчителі, послідовники великого педагога, натхненні його прикладом, розпочали проводити заняття на природі, підтримуючи викладання Василя Олександровича.

Ми познайомились з  поетичною творчістю викладача-поета. Шкільна бібліотека отримала книги від пана професора.

Зустріч промайнула швидко, і нам було цікаво.

Бабірецька Ірина

 

 

Переглядів: 421 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: