Суббота, 19.01.2019, 11:45
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Декабрь » 28 » Школа різьбярства здобуває нових поціновувачів
18:55
Школа різьбярства здобуває нових поціновувачів

Навчальний рік для учасників школи різьбярства та її керівника Ошурка І.С. став надзвичайно плідним. Виставки, конференції, семінари, майстер-класи…, адже є чим пишатися.

12.10.2018р. в Історико-краєзнавчому музеї м. Перемишляни відбувся семінар-практикум "Діяльнісний підхід до занять з трудового навчання і технологій у контексті нової Української школи". Семінар провів викладач - методист КЗ ЛОР "Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича" Ігор Степанович Ошурко.

29 жовтня 2018 р. у ЦДЮТ міста Золочів відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів трудового навчання.

Присутні стали учасниками майстер-класу викладача-методиста КЗ ЛОР «Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича» Ошурка І.С..

Наскрізною лінією семінару став діяльнісний підхід до занять з трудового навчання і технологій у контексті Нової української школи.

Учителі ознайомились із варіантами застосування інформаційно-комунікаційних технологій у художній обробці матеріалів, отримали цікаву інформацію щодо технологій різьблення і випалювання по дереву, а також мали можливість переглянути чудові мистецькі твори на виставці «Тарас Шевченко – художник. Погляд з ХХІ століття».

10.12.2018 року у м. Кам’янка-Бузька відбувся семінар-практикум для вчителів трудового навчання ЗЗСО району та ОТГ Кам’янка-Бузької міської ради, Жовтанецької сільської ради за участю викладача-методиста Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича Ігоря Ошурка. Під час семінару педагоги ознайомилися з виставкою робіт студентів БПК та отримати методичні розробки і програмне забезпечення на електронні носії.

 

Переглядів: 51 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: