Воскресенье, 07.03.2021, 03:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Декабрь » 1 » Що для мене значить день Гідності?
01:16
Що для мене значить день Гідності?

Спочатку була МРІЯ. Мрія молодих людей на краще майбутнє для себе. Мрія мати змогу працювати і гідно жити у своїй державі. Мрія подорожувати. Але "великі дядьки" вирішили інакше.

Потім був СТРАХ. Страх за життя тих хлопців і дівчат, що насмілилися відстоювати своє право. Та кривава ніч, коли беззбройних гатили кийками беркутівці, залишиться у наших жахах назавжди. Розбиті голови, поламані кінцівки - це не забути ніколи.

ГОРДІСТЬ. Гордість за наш народ. За батьків, які прийшли на майдан і стали поруч своїх дітей. За людей, які їхали, йшли з усієї України і підтримали молодь. Гордість за сотні тисяч, а то й мільйони співвітчизників, які везли, несли, тягли на майдан хто що може. Мрія з'єднала наше суспільство в одне ціле. Ми жили майданом, ми дихали майданом, ми плакали з майданом.
Ось що для мене значить день Гідності!!!

Наш коледж також пам'ятає про тих, хто загинув за наше життя і  свободу. 21.11.2017 р. усі студенти та працівники коледжу вийшли на віче, присвячене Дню Гідності. Ми мали змогу разом із Бродівським греко-католицьким деканом о. Юрієм помолитися за душі померлих героїв і послухати слова, сказані про події Майдану.

Ніколи не забудемо своїх героїв!

Валя Грицак

Переглядів: 254 | Додав: myroslav | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: