Воскресенье, 07.03.2021, 05:03
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Май » 30 » Ще один крок до професії
20:25
Ще один крок до професії

Цю ідею ми втілили у життя. На методиці викладання української мови наш викладач запропонувала кожному створити власне портфоліо, адже готуємось працювати у новітній школі, тож знайомимось із новими підходами до впорядкування напрацьованих матеріалів. Портфоліо - це певне накопичення матеріалів, що демонструють рівень професіоналізму вчителя і вміння вирішувати завдання своєї професійної діяльності.

Спочатку здавалося дивним та неможливим, адже досвіду як такого не маємо. Руслана Богданівна Сокур демонструвала своє власне портфоліо та портфоліо вчителів початкових класів.

Для себе ми взяли багато нового і вирішили працювати над цим творчим завданням. Пройшовши різні види практики, закінчуючи курс методик, можемо показати рівень підготовленості і рівень активності у навчальних та позанавчальних видах діяльності.

Кожна із студенток групи П-33 доклала максимум зусиль, щоб виглядати якнайкраще. Через певний час ми повинні були представити кожна свою роботу. На парі дівчата розповідали про себе, про обрану методичну проблему, ділились враженням від наукових статей, які опрацювали, демонстрували мультимедійну презентацію, а також зміст «папок», над якими працювали майже місяць. В цей же час викладач додавала свої зауваження. Ми це врахували і будемо далі вносити корективи і накопичувати зібрані матеріали.

 Така робота для нас нова та цікава. Ми не побоялись та реалізували це.

 Гудзій Р.

 

 

Переглядів: 197 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: