Воскресенье, 07.03.2021, 05:12
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Март » 9 » Розширюємо географію перемог
20:05
Розширюємо географію перемог

Цього року  другий етап Всеукраїнськоі олімпіади з української мови (регіональної) для внз І-ІІ рівня акредитації походив 21-23.02.18р. на базі Вищого комунального навчального закладу Володимир-Волинський педагогічний коледж їм. А. Ю. Кримського.

 Бродівський педколедж представляла студентка 2 курсу Кутняк Дарина, за плечима якої перемоги у предметних олімпіадах коледжу та призерство в області. Дарина ділиться враженнями:

Дорога з Бродів до Володимира-Волинського неблизька, але нас дуже гостинно прийняли, відразу ж зустріла машина на автостанції. Місто справді красиве,особливо своїми церквами.

Опісля вечері відразу ж розпочався мовний квест  для учасників. Нас розділили на 2 команд. Квест підготували студенти коледжу, по всій будівлі вони розмістили 6 станцій. Ми повинні були бігати в повній темноті до цих станцій, розв’язуючи  завдання з української мови (я навіть за фразеологізми отримала зірочку). Самі студенти дуже добре  вжилися в роль. Це було класно, але моторошно. У підсумку перемогла команда "Рвань", у якій я була. Але в результаті обидві команди  отримали солодкі призи.

Вранці після сніданку було урочисте відкриття олімпіади. Взагалі змагались 12 учасників педагогічних коледжів із Західного регіону. Маленькою підказкою, що буде в завданнях, став вчорашній квест. Всього було 8 завдань (узгодити числівник з іменником, поставити наголос, пояснити фразеологізми, поставити слова у кличний відмінок, добір українського відповідника, редагування тексту  ...).

Поки ми писали, наших викладачів повезли на екскурсію в Зимненський монастир. А нас після виконання конкурсних завдань - в музей. Далі оголошення результатів, концерт. Організація була дуже чіткою. Якщо чесно, було трохи важко, тож хвилювалася. Загалом все пройшло добре.

Дарина зайняла почесне 4 місце, з чим вітаємо її і викладача української мови Дзьобу М.М.

Переглядів: 240 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: