Вторник, 09.03.2021, 03:19
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Июнь » 27 » Реалізація діяльнісного підходу на уроках трудового навчання в контексті Нової української школи викладачами педколеджу
22:30
Реалізація діяльнісного підходу на уроках трудового навчання в контексті Нової української школи викладачами педколеджу

22 травня 2018 року на базі КЗ ЛОР «Бродівський педагогічний коледж ім. М. Шашкевича» для вчителів трудового навчання було проведено черговий семінар «Діяльнісний підхід на уроках трудового навчання в контексті Нової української школи».

Виставка студентських робіт «Тарас Шевченко – художник. Погляд з ХХІ століття»  вразила педагогів району своєю красою, досконалістю та довершеністю. Завдяки керівнику школи різьбярства нашого коледжу І.С.Ошуркові цю виставку оглянули на теренах Західної України, в Німеччині та Польщі.

Голова циклової комісії викладачів загальнотехнічних дисциплін Андрій Володимирович Дутка ознайомив учасників семінару з підсумками Всеукраїнської олімпіади, яка проходила в м. Умань, та матеріалами науково-практичної конференції «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи». Студенти педколеджу А. Іванів та К. Лотоцька презентували свої проектні роботи, з якими вибороли призові місця на Всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання.

Наступним етапом семінару був майстер-клас із застосування інформаційно-комунікаційних технологій з художньої обробки матеріалів «Розробка схем та паркування вишиття», який провів викладач Ошурко Ігор Степанович. За допомогою комп'ютерної програми « StitchArtEasy 4.0» педагоги району перетворювали фото, картинки в колірну та символьну схеми, розробляючи ключ до створених символів, підбирали та визначали кольори ниток та їх кількість. Ігор Степанович також ознайомив присутніх з сучасною технікою вишивки - «паркування».

 На завершення семінару освітяни одержали авторський навчально-методичний посібник Ошурка І.С. «Вишиття (Розробка схем. Паркування)». За впровадження педагогічного досвіду і впровадження його в практичну діяльність та за активну участь у проведенні циклу семінарів-практикумів «Реалізація діяльнісного підходу на уроках трудового навчання у контексті НУШ» методист РКМ Дутчак І.С. оголосила подяку відділу освіти Ошуркові І.С.

 

 

 

Переглядів: 296 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: