Суббота, 19.01.2019, 11:25
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Март » 9 » Радіємо практиці
21:04
Радіємо практиці

3 курс… Здавалося б, що там може бути нового? Звичайні пари, практика, факультативи…. Та саме на практику я хочу звернути увагу.

    Що ж нового з’явилося? Уже цього семестру студенти групи Д-31 проводять уроки з англійської мови в початковій школі, музичні заняття (відповідно до додаткових спеціальностей), а також заняття з математики у різних вікових групах ДНЗ. Заняття з таких важливих у подальшому предметів закладають основу розумового розвитку дошкільнят.   

      Неймовірно цікаво проходити практику і у школі, і у садочку (хоча це трішки складно). Для початку хочу поділитися враженнями від проходження практики у школі. Діти уже досить дорослі, і поводитися з ними потрібно зовсім не так, як з дітьми дошкільного віку, а це складно.

     Пробну практику ми проходимо у СЗОШ №1 під керівництвом Яреми О. П. Саме Олена Петрівна допомагає зробити наші уроки цікавими та нестандартними, вчить використовувати на уроці цікаві вправи та відео. Кожний наш урок - це маленька пригода, адже, щоб зацікавити дітей, ми створюємо проблемну ситуацію, яку потрібно вирішити.

     На відміну від школи, практика в садочку є більш творчою, ми почали проводити заняття з математики. Навчання дітей математики в цьому віці має дуже важливе значення, адже ми готуємо дітей до школи, у дітей починають зявлятися елементи словесно-логічного мислення (старша група). Оскільки у дошкільному віці переважає наочно-образне мислення, то керівник практики Кривошина Н. М. рекомендує використовувати наочний матеріал. Ми використовуємо дидактичні ігри, такі як: «Знайди пару», «Що зайве», «Назви сусідів цифри». Вони спрямовані на закріплення та узагальнення знань. І справді, діти дуже легко все запамятовують через наочне сприйняття. Можна сказати, це одні з найбільш яскравих і творчих занять, які дуже люблять діти.

 Вікторія Коропатніцька

Переглядів: 130 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: