Пятница, 26.02.2021, 18:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Декабрь » 12 » Проходимо акредитаційну експертизу
12:05
Проходимо акредитаційну експертизу

       У КЗ ЛОР "Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича" проходить чергова акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.01010301 «Технологічна освіта».

           Члени експертної комісії: Крамар Валерій Максимович (голова комісії), Корзун Олена В’ячеславівна – активно перевіряють навчально-методичну базу коледжу, проводять експертні контрольні роботи, спілкуються зі студентами коледжу.

     Завідувач кафедри професійної та технічної освіти і загальної фізики Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, доктор фізико-математичних наук, професор Крамар В. М. та завідувач відділення Технологічної освіти і фізичного виховання Вищого комунального навчального закладу «Коростишівський педагогічний коледж ім. І.Я. Франка» Житомирської обласної ради  на занятті з українських народних ремесел у групі Т-32 (викладач Метко А.Б.)

             Експертна комісія на занятті зі слюсарної справи у групі Т-22 та на занятті з основ виробництва у групі Т-41 (викладач Кобилянський Р. А.)

       Члени експертної комісії спостерігають за роботою студентів групи Т-31 на занятті з механічної обробки металів (викладач Грушкевич О.П.)

 

 

Переглядів: 308 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: