Вторник, 09.03.2021, 03:36
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Апрель » 1 » Проектна діяльність об’єднує небайдужих
10:18
Проектна діяльність об’єднує небайдужих

23 березня у педколеджі відбувся відкритий захист проектів у групах П-21, П-22, П-23  у рамках загальноколеджної акції «Моральний вчинок». Студенти даних груп та їх наставники: Данилюк Р. П., Березіна Н. Л., Воляник Н. В.,- презентували результати своєї творчої та наполегливої праці.

     

  

 

До перегляду проектів та обговорення проектної діяльності у школах Бродівщини були запрошені вчителі району.

Присутні мали чудову нагоду ознайомитись з діяльності пошуково-дослідницького товариства «Джерело» Бродівської гімназії імені Івана Труша, яке представила заступник директора гімназії Демидчук О. А.

З цікавим та змістовним проектом про велику пожежу у Бродах ознайомила учениця 7 класу гімназії Шкрум’як О.

А згодом усіх присутніх: керівників груп коледжу та класних керівників ЗНЗ району - голова методичного об’єднання керівників груп Перхач Л. П. та методист районного відділу освіти Островська М. Й. запросили у методичний кабінет для обговорення за круглим столом ролі проектів у  виховній роботі керівників академгруп та класних керівників ЗНЗ.

Про значення проектів  як ефективного засобу розвитку пізнавальної активності студентів та школярів висловились заступник директора з виховної роботи коледжу Кравчук Н. В. та завідувач районним методичним кабінетом Антоненко Н. В.

 

В обговоренні взяли участь керівники груп П-21, П-22 та П-23 (педколедж), Вишневська Г. Я. та Топилко Г. Я. (Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4), Смажелюк Ю. А.(Бродівська гімназія ім. І.Труша), Шоп’як О. М. (Ясенівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Квак Л. В. (Бродівський педагогічний коледж ім. М. Шашкевича).

Усі учасники круглого столу відзначили, що проектна діяльність – це інструмент, який створює унікальні передумови для формування ключових компетенцій (соціальних, полікультурних, інформаційних, комунікативних тощо) і самостійності студента  та учня в осягненні нового, стимулюючи його природну допитливість і творчий потенціал.

 

 

 

 

 

Переглядів: 505 | Додав: valdz | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: