Воскресенье, 07.03.2021, 04:18
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Октябрь » 18 » Пробні уроки онлайн як запорука успіху в майбутньому
09:43
Пробні уроки онлайн як запорука успіху в майбутньому

13 жовтня, вівторок. Дистанційне навчання. Група П-42 готується до пробних уроків онлайн. Здавалось би, немає живого емоційного спілкування, сіре та одноманітне навчання за комп’ютером, та це зовсім не заважає нам бути активними та енергійними, провести уроки вміло, професійно.

Цікаво, як все проходить?

Сьогодні моя підгрупа проводила дистанційні уроки з української мови та літературного читання під керівництвом Галицької Руслани Романівни. Зазвичай ми користуємось платформою Zoom. Організували зустріч - і гайда! Кожен з нас провів по два уроки, що були наочно підкріплені яскравими презентаціями. Інтерактивні вправи та завдання, енергійні фізкультхвилинки, каліграфічні хвилинки, гімнастика для рук – все це створювало справжню атмосферу уроку.

Ми задіяли своїх одногрупників у ролі учнів. На перший погляд, може здатись, що це набагато легше, проте це не так. Варто вміти подавати інформацію через екран комп’ютера та робити це жваво, доступно, аби навчання було ефективним.

Така практика неабияк допоможе нам у майбутньому, адже хто знає, чи не повториться коли-небудь така ж ситуація з дистанційним навчанням. А ми як молоді вчителі вже будемо впевнено сидіти перед монітором і вести справжній урок для школярів. Хоч нам так важливо, як учителям, мати реальне "живе" спілкування, відчути емоцію учня, підійти до учня і допомогти, підтримати... Тому сьогодні ми все-таки подумки були із нашими учнями Бродівської СЗОШ №2.

Дарія Крутяк, П-42

 

Переглядів: 37 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: