Воскресенье, 07.03.2021, 04:58
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Январь » 3 » Проблеми і недоліки
18:16
Проблеми і недоліки

9 грудня студенти групи П-31( керівник Перхач Л.П) спільно зі студентами коледжу провели обговорення найактуальнішого питання сьогодення - "Дистанційне навчання: переваги та недоліки". 
Повертаємось до березня... Студенти нашого коледжу вмить стали "заочниками". Тільки замість зустрічей із викладачами - заняття в Zoom, тестування на різних навчальних платформах, відсилання фото виконаних завдань у Viber. 
Усі вже звикли до навчання за моніторами, та все ж думки щодо дистанційного навчання різні. Тому при обговоренні цього питання студентами  ми  відзначили такі  позитивні сторони даного процесу: можливість вивчати матеріал в індивідуальному темпі, свобода і гнучкість у виборі курсів і факультативів, доступність навчання незалежно від тимчасового і географічного положення, швидкість здійснення зворотного зв’язку між викладачем  і студентом, соціальна рівноправність, можливість творчого самовираження, а також сприятливі умови для самостійного отримання знань.     До негативних сторін віднесли  відсутність реального контакту між викладачем і студентом, відсутність постійного доступу до комп’ютера та Інтернету, відсутність живого спілкування з учнями під час проходження педагогічної практики, відсутність магії навчального процесу, гаджетизація життя.
Отже, ми прийшли до висновку, що, безсумнівно, отримання знань за допомогою дистанційного навчання є досить корисним і зручним. Можливо, незабаром, дистанційне навчання стане доповненням до традиційного, але повністю замінити звичний процес отримання знань не зможе.
 Бобик С.

 

Переглядів: 59 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: