Воскресенье, 07.03.2021, 04:33
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Июнь » 4 » Про мандалу
06:16
Про мандалу

Місяць квітень видався напрочуд ресурсним для студентів педагогічного коледжу. У шести групах (П12, П22, П21, П23, П11, П33) відбулася година психолога на тему: Робота з мандолою як шлях до гармонізації внутрішнього світу. Ма́ндалазі санскриту – “магічний круг”, “те, що навколо центру”. “Мандала – це внутрішня цілісність, яка прагне гармонії і не терпить самообману. Це ідеальний ескіз нашого внутрішнього світу” (К. Г. Юнг).

 Студенти вищезгаданих груп мали можливість розфарбувати готові зразки мандали або створити своє власне ресурсне коло. В ході годин психолога проводився формуючий експеримент, основною гіпотезою якого було сформувати позитивний настрій і довести на практиці теорію про те, що мандала сприяє, щонайменше, гарному настрою.

Результати експерименту наступні: у дослідженні взяли участь 130 студентів вище згаданих груп. У 94 студентів (72,3%) – настрій покращився після розфарбовування чарівних кругів; у 33 студентів (25,4%) – настрій не змінився; у 3 студентів (2,3%) – загальний фоновий настрій погіршився. Нехай отримані результати спонукають Вас до того, щоб познайомитися детальніше із цією релаксаційною технікою. І нехай Вас надихають відгуки студентів після роботи з мандалами: Бомба-граната, Змінився настрій, мені полегшало…, Зявилась легкість в думках, сонячний настрій…, Перестала боліти голова, Дякую, Олена Юріївна, настрій дійсно змінився на хороший, Дуже прикольно))))), Гармоніятощо.

Гармонійного Вам стану душі та думок!

                     практичний психолог – О. Ю. Кривенко-Камінська

Переглядів: 209 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: