Вторник, 09.03.2021, 02:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Январь » 3 » Природознавча та краєзнавча практика
17:59
Природознавча та краєзнавча практика

Першого грудня розпочався новий етап у навчанні груп другого курсу початкової освіти: у П-21, П-22, П-23 відбулась перша практика з природознавства. Після пар студенти разом зі своїми керівниками Данилюком Русланом Петровичем, Демчук Оксаною Петрівною, Дутчак Іриною Євгенівною, Квак Лілією Василівною, Косовським Сергієм Васильовичем та Кривошиною Богданом Михайловичем вирушили на вул. Набережну до озера Бугаї.

Адамів Галина Степанівна провела інструктаж, викладачі роздали кожній підгрупі лупу, тож студенти активно почали спостерігати за зміною кори дерев, зайнялись пошуком холоднокровних комах. Пізніше кожен координатор працював зі своєю підгрупою.

 Дутчак Ірина Євгенівна та Квак Лілія Василівна розповіли про те, як у майбутньому можемо використовувати у школах знання, здобуті на практиці, також порадили, як просто пояснити дітям, від чого залежить тривалість дня і ночі, які зміни відбуваються в живій та неживій природі протягом року, чому та для чого опадає листя, як і чим можна підгодовувати птахів взимку…

Одним словом, у нас була класна зустріч. Отож, будемо чекати нових зустрічей та екскурсій. І я впевнена, що керівники практики підготували щось неймовірно цікаве та попереду нас чекає ще багато незвіданого.

Повертаючись у коледж усі студенти були зацікавлені подальшою діяльністю на практиці.

 

Дзьоба В., Зелінська Н.

 

Переглядів: 55 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: