Пятница, 26.02.2021, 17:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Январь » 10 » Премія В.Чорновола
22:34
Премія В.Чорновола

Пари, виступи, різні конкурси... Таку активну життєву позицію займає студент групи Т-41 Джала Микола. Завдяки активній діяльності у студентському житті і хорошим успіхам у навчанні він був нагороджений іменною премією імені В’ячеслава Чорновола.

Нагородження відбулося 14 грудня в актовій залі ЛНУ ім. Івана Франка. Преміювали найкращих студентів представники Львівської обласної державної адміністрації і Львівської обласної ради. Привітання отримали від проректора з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’яна Лозинського, першого заступника голови Львівської обласної ради Парасковії Дворянин,заступника директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Ігоря Гайдука.

                   

Ми мали змогу поспілкуватись із Миколою:

1.Чи очікував, що саме ти отримаєш дану премію?

- У нашому коледжі є  багато зразкових студентів, які кращі в чомусь, тому не дуже й очікував. Але маленька надія була.

2. Що треба робити, щоб досягти таких успіхів?

- Найперше - потрібно вчитися і вести активний спосіб життя.

3. Оскільки ти випускник, що порадиш нашим першокурсникам і майбутнім студентам?

- Першокурсникам бажаю наснаги, любові до праці, незабутніх вражень і море позитивних емоцій.

             А ось що розповідає курсовий керівник Метко Андрій Богданович про свого студента:

- Микола стабільно добре вчиться. Він став учасником Всеукраїнської студентської конференції в м. Умань. Таких успіхів досягає завдяки великій працездатності, наполегливості і цілеспрямованості. За останні 2 роки в Колі проявилися і сформувалися хороші лідерські якості, що допомагає йому ефективно виконувати обов’язки старости групи.

Свої організаторські якості він проявляє в підготовці студентських турнірів:  «Що? Де? Коли?», «КВК». Небайдужий Микола і до мистецтва. Завжди натхненно відстоює честь групи і в спортивних турнірах коледжу. На завершення скажу, що найбільше мені в Миколі подобається його відчуття справедливості, амбіційність, щира натхненність до кожної справи, яку він завжди старається зробити якнайкраще.

Ось так просто можна здобути визнання від своїх викладачів і одногрупників. Перш за все, необхідно бути самим собою і любити свою справу.

 

Розмовляла Надорожняк С., Т-42

Переглядів: 431 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: