Воскресенье, 07.03.2021, 04:11
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Октябрь » 18 » Практика у дошкільних закладах
06:34
Практика у дошкільних закладах

   У будень, практичний день група Д21 відвідала дошкільний навчальний заклад №7 “Сонечко”. У стінах цього садку ми вперше побачили відтворення процесу дитячого виховання дошкільників. Дітвора — активна, привітна, вільно спілкується та іде на контакт із чужими людьми. Педагогічний колектив ДНЗ №7 відмітився творчістю і неординарністю. Завідувач цього садку жінка, чиє серце оживає і живе серед дошкільників.

  Практика - це одна із ланок ідеального. Тільки цим методом ми долаємо перешкоди і піднімаємось розвиваючись все вище і вище.

   В практичні дні група відвідала і ДНЗ №6 “Теремок”. Слід зазначити, що десяток літ тому назад кожна циглина цього закладу була побудована заради вічного, заради кохання. Пройшли роки і цей заклад все ще досі віддає лише свою любов руками і серцем вихователів ДНЗ №6. Незважаючи на те, що більшість груп як такі змішані вихователі дають тверду базу знань своїй малечі.

 У рамках педагогічної практики юні вихователі відвідали ДНЗ №1 “Ромашка”. Варто відмітити що сам дизайн цього закладу приваблює спостерігача. В барвах ми згадуємо час дитинства. Дошкільники ДНЗ “Ромашка” прийняли групу Д21 теплими обіймами і такимже словом. Старша група виявилась дуже комунікабельною. Кожна кімната груп, маючи свою тематику виконувала своє певне завдання. Діти люблять навчатись. А це вже одно із сторін професіоналізму вихователя.

 Ці крила, побудовані щоб злитіти. Проте вони необхідні нашому місту, і летять у душах дошкільників ДНЗ №8 “Казка”. План побудови цього закладу нете щоб спицифічний, а й тендітний. Із висоти пташиного польоту можна розгледіти, що це — метелик. Усі діти цього закладу креативно мислять та оригінальні у відповідях. Люблять своїх вихователів, що показує роботу педагогів не тільки із виховної сторони. Вимоги для працевлаштування у ДНЗ №8 вибагливі, проте кожен із вихователів цього садку впевнено знає і виконує свою роботу.

  

Коли небо ще сиве-сиве малеча ДНЗ №9 “Пролісок” у музичній залі набирається сил щоб продуктивно завершити цей день. Вихователі садка відгукуються і поширено відповідають на питання задані студентами, тоді коли малеча з самого ранечку ще зовсім сонна-сонна, проте в усіх на обличчі усміша, яка гріє серце ближньому.

  

Переглядів: 330 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: