Пятница, 26.02.2021, 18:40
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Ноябрь » 23 » Практика, яка надихає
22:26
Практика, яка надихає

Час швидко спливає, коли ми зайняті цікавою справою. Ось так, неймовірно швидко, проминула практика у школі студентів групи Д-41. Звичайно, адже з дітьми так цікаво проводити час, навчати їх чогось нового і просто перебувати в цій завжди метушливій і веселій атмосфері!

Коли студенти групи Д-41 проводять уроки  англійської мови в школі, то завжди працюють над збагаченням словника дітей новою лексикою, у цікавій формі пояснюють «нудну» граматику. Оскільки увага дітей нестійка,  використовуються різні форми роботи: в парах, групова, колективна. Щоб дітям було цікаво вивчати тему – уроки проводимо нестандартно (присутні казкові герої, розробляємо уроки-подорожі, виконуємо квести тощо).

Успішному засвоєнню знань сприяє велика кількість демонстраційного та роздаткового матеріалу. Враховуючи вікові особливості дітей, проводиться пояснення у формі казки. Привертають увагу дітей різноманітні відео, мультимедійні презентації, з якими легше сприймати новий матеріал.

Студенти нашої групи приєдналися до навчальної платформи для вчителів англійської мови НУШ. Основні матеріали платформи сприяють підвищенню кваліфікації і дають подальшу інформацію для поглибленого вивчення методики навчання англійської мови. Дещо ми вже змогли використати на уроках. Це і створення тематичних лепбуків, які допомагають вивчити новий матеріал та мотивують дітей, і інтерактивні вправи, про які ми прочитали на платформі НУШ тощо.

     «Межі знання мови є межами знання світу» - девіз, яким ми керуємося під час навчання дітей.

 

 Н. Мельничук

Переглядів: 345 | Додав: myroslav | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: