Пятница, 26.02.2021, 17:06
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Апрель » 18 » Практика групи Д-31
21:09
Практика групи Д-31

Різноманіття практики - головний чинник розвитку спеціаліста. Саме цим фактором відділення «Дошкільна освіта» забезпечений сповна. Взимку розпочався нові види практики для студентів групи Д-31: англійська спеціальність - уроки в школі; музична - заняття з музики. Студенти поділилися власними враженнями:

Ховзун Марта:

"Під час цієї короткої практики ми, студенти, змогли побачити особливості роботи музичного керівника та самі провели заняття, перевтілившись в різних героїв. Ми переживали кожний музичний твір разом із малечею. Нам було весело співати та танцювати разом із дітками, які раділи героям, що до них завітали, бачити щасливі маленькі усмішки. Всі ми перенеслися назад у дитинство, даруючи діткам своє тепло та щирість. Із підготовкою до заняття нам допомагали Чижевська Ольга Юріївна та Сацьків Галина Іванівна. Саме їх поради та підтримка допомагали нам увійти в образ та знайти спільну мову із дітьми.»

Грищук Анастасія:

"Особисто я хочу сказати, що під час, практики у школі в мене залишилися тільки яскраві та позитивні емоції. Ніколи не забуду здивовані та сповнені щастям обличчя дітей, які, уперше побачивши нас, з нетерпінням чекали на щось незвичайне та цікаве. На що ми і розраховували. Найбільш незабутні моменти - підготовка до уроку. У цю мить ти розумієш, що несеш надзвичайно велику відповідальність, що від кожного твого правильного, або ж навпаки, кроку залежить те, як діти сприймуть матеріал, як вони його засвоять. А бачити позитивний результат від власного уроку  - велика заслуга. Це - незабутній та великий досвід, який я закарбувала в собі на усе життя. Кожна дитина - особистість, до якої потрібно знайти індивідуальний підхід. Діти мене багато чого навчили, адже, йдучи до них, ти маєш знати усе до найменшої дрібниці. Надіюся, що знання, котрі я дала дітям, в майбутньому принесуть хороший результат. Важливу роль у даній практиці зіграла вчитель англійської мови у початковій школі Гудима Анна Василівна, яка допомагала студентам слушними порадами.

Також хочу додати, що найбільшої заслуги та подяки отримує наш керівник практики з англійської мови у початковій школі - Пелих Зоряна Олегівна, яка прикладала чималих зусиль, щоб донести до кожного  з нас ази досконалого уроку. Вона навчила нас не тільки правильно складати конспект уроку, оформлювати та продумувати кожний етап, кожне завдання, що є надзвичайно важливим, а навчила бути терпеливими, розуміючими, навчила працювати спільно та злагоджено, прислуховуватися до думки іншого, що є першочерговим у якості вчителя. Ніколи не забуду її вислів:"Practice makes perfect ", який заклався у підсвідомості на усе життя. Це - незабутньо!"

Активна та двостороння взаємодія з дітьми, емоційна віддача, набуті вихованцями знання - це найкращий  результат роботи для кожного педагога.

 

Онищак А.

Переглядів: 169 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: