Воскресенье, 07.03.2021, 05:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Март » 12 » Повернення неминуче
23:10
Повернення неминуче

Нарешті повернулися наші практиканти, наші четвертокурсники відділень «Технологічна освіта» і «Фізичне виховання», які покинули коледж на нетривалий термін задля проходження безперервної практики, яка розпочалась на початку січня і закінчилась у кінці лютого.

Як і кожного року, після грудневої сесії, четвертокурсники переходять на новий етап навчального процесу, скажімо, його кульмінацію.

12 січня, в той день, коли усі ми повернулися із зимових канікул, стало відразу помітно, що щось змінилося. Немає черг у їдальні, вільні лавочки, ніхто тебе не штовхає і не вигукує: «Пропустіть, «пенсія» йде». І якось невесело на перервах, не так цікаво на різних концертах. Ми почали сумувати за нашими четвертокурсниками.

Закривши усі неатестації і сесію, склавши останній іспит, вони  роз’їжджаються по своїх куточках, де тепер їх призначення гордо промовляє малеча - Вчитель. На такій практиці кожен студент морально і практично підготовлює себе до реальної роботи з дітьми. Саме така робота закріплює їхній вчительський дух і вчительське життя.

Як кажуть студенти: все добре, та лише писати конспектів багато. Самі випускники щасливі, що були вдома так багато часу і набрались професійної практики, а також добре зарекомендували себе і наш коледж у школах України.

  Куприч І.

Переглядів: 455 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: