Вторник, 09.03.2021, 03:02
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Апрель » 28 » Поїздка в нагороду
14:31
Поїздка в нагороду

16 квітня 2016 року для студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича,  учасників студентського пісенного фестивалю «ST-fest», було організовано екскурсію.

Оскільки 2016 рік оголошено роком пам’яті Івана Франка, обирати маршрут довго не прийшлося. Студенти разом із викладачами відвідали село Нагуєвичі, де народився письменник. На жаль, ми не змогли потрапити у меморіальний музей ім. І. Франка, оскільки він знаходився у ремонтному стані, проте нам вдалося відвідати відреставровану садибу І. Франка, адже у зв’язку з пожежею будинок не зберігся.

Дорогою ми милувалися неймовірною красою природи, чарівними пейзажами. На узліссі біля с. Нагуєвичі зупинилися перепочити.

Опісля ми попрямували у Львів на екскурсію в Будинок вчених. Студентів  і викладачів вразила різьба, картини, зали та інтер’єр будинку. Хоча його історія починається ще з  XVIII ст. і за своє існування він пережив чимала пожеж і руйнувань, змінив велику кількість власників,   все-таки зміг зберегти свою вишуканість та красу до сьогодення.

Після екскурсії ми мали трохи вільного часу, і кожен міг погуляти у місті Лева і милуватися його красою. Згодом ми вирушили у театр ім. Лесі Українки  на виставу «Слава героям ». Це була сучасна вистава за участі відомих акторів Львова, які вміло висвітлили події сьогодення, пов’язуючи їх з історією минулого. Вистава була цікавою, нестандартною, наповненою різноманітними спецефектами.

Ось що думають про цю поїздку студенти:

Бродюк М. ( Д-41)

  • Які твої враження від поїздки?
  • Я дуже задоволена, що змогла потрапити до числа тих, хто їхав на екскурсію, адже це була  захоплююча маленька подорож.
  • Що сподобалось тобі найбільше?
  • Мене дуже вразили і зацікавили  Будинок вчених і вистава.

 

Стойко О. ( Д-31)

  • Чи задоволена ти поїздкою?
  • Так, звичайно, адже мені, як любителю творчості Франка, було дуже цікаво відвідати місце зародження його перших шедеврів.
  • Чи хотіла б ти ще раз повернутися на ці місця?
  • Так, безумовно. Сподіваюся, що на наступний раз зможу побувати і в меморіальному мезеї.

 

Думаю, всі погодяться із тим, що такого роду поїздки згуртовують студентів та колектив викладачів, дають можливість більше дізнатися про уподобання один одного. Крім того, вони є дуже корисними в плані пізнання та самоосвіти.

Отож, дякуємо за цю захоплюючу екскурсію  студентській профспілці та педколективу коледжу.

Переглядів: 508 | Додав: valdz | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: