Пятница, 26.02.2021, 18:44
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Октябрь » 30 » Поїздка в Луцьк
18:54
Поїздка в Луцьк

27 жовтня 2016 року студенти хореографічних груп 3-го та 4-го курсів під керівництвом викладачів Воляник Наталії Василівни, Перхач Людмили Петрівни та завідувача навчально-виробничою практикою Адамів Галини Степанівни відправились із одноденною поїздкою в місто Луцьк.

    Основною метою поїздки було спостереження заняття народного хореографічного ансамблю «Радість». Нас очікував дуже насичений приємними емоціями день. Ми були неймовірно вражені технікою і підготовкою танцювального колективу. Саме це стало ще однією мотивацією вдосконалювати  вміння в хореографічному мистецтві. Ансамбль «Радість» -  один із кращих ансамблів Волинської області і України загалом. Хореографи цього ансамблю Марина Клімішина та Ігор Степанюк працюють на високому рівні, вони вимогливі і строгі, але через це видно результат, велику працю вчителів і дітей.

      Пізніше нас очікувала вистава, з якою гастролює Київський національний академічний театр імені Лесі Українки,- «Ігри на задньому подвір'ї». Основа сюжету - реалії життя підлітків. Вистава адресована насамперед тим, хто вступає у велике життя і зустрічає на своєму шляху найскладніші негаразди і випробування. Протягом вистави герої поперемінно опиняються то в ролі підсудних, то в ролі суддів. Тут жива інтонація, ланцюг фактів складається у чітку хроніку розслідування, точніше, дослідження морального чинника існування молоді в сучасному світі.

     По дорозі у м. Броди, перебуваючи під впливом емоцій, ми аналізували хореографічне заняття, оскільки кожній групі перед заняттям Наталя Василівна Воляник дала окреме завдання для спостереження.

Ми висловлювали свої судження, висновки про дану виставу. і зробили висновки, що, незважаючи на різну вікову категорію, вона сподобалася всім. Побільше б таких, навіть одноденних поїздок, адже саме такі моменти закарбовуються в пам’яті на все життя.

 Один день, а скільки емоцій!

Переглядів: 407 | Додав: valdz | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: