Пятница, 26.02.2021, 18:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Апрель » 10 » Поезія єднає серця!
11:12
Поезія єднає серця!

     

   23 березня у Бродах відбувся молодіжний вечір читання  власної поезії. Цей захід  зініціювала МГО «Наше місто», яка таким чином намагається реалізувати творчий потенціал брідщан і гостей міста та спрямувати його у правильне русло. Цей вечір поезії став логічним продовженням марафону заходів та акцій, які організовувала дана організація.
Всі бажаючі мали можливість поділитись своєю поезією, доторкнутись до кожного сердечка своїми почуттями та написаними рядками, адже недарма вважається, що поезія – це дзеркало душі людини.

Атмосфера була просто неймовірна, адже всі незнайомі люди дуже швидко душевно поріднились, надзвичайно непомітно  проходив час. Спершу нас чекало чаювання та частування солодощами від організаторів дійства. Наступним етапом було знайомство, де усі відвідувачі поділилися короткою інформацією про себе та своє хобі, і лише згодом все перейшло до основної частини - читання авторських віршів за бажанням. Вечір поезії такого формату вперше відбувався в Бродах, і я, як учасниця, дуже вражена і задоволена, що бродівська молодь має можливість розкривати свій внутрішній світ, поділитися струнами свого серця.

Серед учасників заходу були і учні шкіл нашого міста, і студенти, майбутні педагоги, і просто шанувальники поезії. Кожен читав власні поезії на різні теми, філософську та інтимну лірику, роздуми, прозу.

«Поезія – це найвеличніша форма, в яку може втілитися людська думка”,- стверджує Альфонс де Ламартін.

Ось декілька слів від одного із організаторів даного заходу, викладача коледжу Данилюка Руслана Петровича: «Дуже приємно, що в Бродах є творча молодь, а особливо радий, що серед учасників є багато студентів коледжу, яким теж є чим поділитись. Це означає, що праця викладачів цього закладу має логічне продовження і виливається в різні види діяльності, а особливо в творчі, не лише на рівні закладу, а на рівні міста. Я отримав колосальне задоволення від почутих поезій, найбільше вразила їх філософська глибина, все пройшло на надзвичайно високому рівні. Хочеться побажати, щоб таких вечорів було побільше, а  кількість людей, які приходять на такі заходи,- зростала. Чудово, що в Бродах є творчі прориви і паростки, які  наповнюються і отримують своє продовження».

 Будемо сподіватися, що літературні вечори і надалі відбуватимуться в Бродах, адже організатори дійства уже міркують над створенням поетичного гуртка при МГО “Наше місто”.

Аліна Тяпічкіна

Переглядів: 411 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: