Вторник, 09.03.2021, 02:53
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Март » 27 » Поєднали приємне з корисним
11:32
Поєднали приємне з корисним

Щодня ми озираємось і бачимо навколо себе дерева, трави, квіти, птахів… Все це природа. Людина – частина її. Але саме від людини залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує. Наш обов’язок – зберегти довкілля, яке потребує нашого захисту. Нашими вчинками у взаєминах з природою повинні бути не тільки побоювання понести покарання за екологічне правопорушення, але, в першу чергу, внутрішня переконаність у необхідності дбайливого ставлення до природи та її багатств. На жаль, ще чимало людей недооцінюють небезпеку екологічної кризи. Тим часом вчені з конкретними цифрами в руках говорять про настання біди. І все це плоди нерозумного господарювання та безвідповідального ставлення до природи багатьох поколінь людей.
Ми розуміємо, що одна людина або декілька не можуть зберегти довкілля, потрібно, щоб усі люди зрозуміли цінність природи.

Наша група (П-22) долучилася до екологічної години, яка відбулася в коледжі. Разом з організацією «Північне Поділля» та викладачами природничих дисциплін ми обговорювали екологічні проблеми. В результаті наша група, щоб хоч якось зберегти природу, напередодні восьмого березня провела акцію «Збережімо квіти», адже перед святом 8 Березня усі чоловіки, щоб привітати жінок, купують квіти у магазинах. Ми вирішили виготовити квіти з паперу власними руками і привітати викладачів нашого коледжу, розповідаючи про цю акцію. Викладачі з радістю приймали такі подарунки і були задоволені нашою акцією. Виготовлення квітів своїми руками - це не лише корисна, але й дуже цікава справа. Адже усі студенти нашої групи змогли проявити свою творчість та весело провести час, виготовляючи квіти.

 Луців Василина

Переглядів: 328 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: