Вторник, 09.03.2021, 02:44
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Март » 8 » Подорож у часі
14:45
Подорож у часі

І ось момент оцей настав,
Коли усе сміється й плаче,
І на папері написав
Свої думки, й ожив неначе.
ЛітКлуб «Момент Слова»

               Що таке гармонія? - Злиття в єдине, неподільне ціле. Що таке патріотизм? - Захистити людей, про яких знаєш лише те, що вони народились на тій же землі, що й ти. Як це – бути генієм? Бути майстром? – Писати музику, навіть коли над головою у повітрі вештаються кулі... туди-сюди. Хіба часто можна зустріти людину, яка поєднує ці якості, знаходиться у цілковитій гармонії із музикою? Такі не трапляються щодня. Такі не бажають багатства іншого, окрім мистецтва. Такий приїхав у Броди і продемонстрував фантастику. І, як це кажуть, наші люди всюди, а «наші люди» - це ніхто інший, як учасники ЛітКлубу «Момент Слова». Так, так, ми, звичайно ж, не пропустили цього заходу, і... це було чарівно. Ми стали справжніми мандрівниками у часі і наче перенеслися у 19 століття. Мабуть, немає такого бродівчанина, який не зрозуміє, про що йде мова, адже захід був справді масштабним. Отож, все за порядком.

             Коли вже сонце, втомлене днем, важко закотилося за обрій а ліхтарі щойно перебрали на себе відповідальність дарувати світло, у центральному парку почали збиратися люди. Що це? Бунт? Наступне видовище тортур?... - подумала б людина дев'ятнадцятого сторіччя і налякано подалася би подалі. І дарма, бо тоді б точно не розгледіла бургомістра з ліхтариком у руці і капелюхом на потилиці. Саме цей поважний пан провів нас затемненою вуличкою до таємної локації. Скажу по-секрету, вона була не лише таємною, а й неймовірно таємничою, загадковою. Пивниця! Перша відреставрована у Бродах підземна пивниця. Заплющіть очі і уявіть красу стін, стелі, красу кожної цеглини. З цього моменту розпочалася історія того вечора. Того незабутнього вечора.

...piano extremist тоді був таким неймовірним, як ніколи раніше. Але таким же натхненним та зворушливим, як завжди. Але як же мало слів можна сказати про нього... і не тому, що немає що, а лише через те, що їх не вистачає. А коли під пальцями народжується музика – навіть тиша стає німою. В такі моменти відпочиває душа і мозок наче розцвітає після насиченого втомою дня. І ось аплодисменти. Хотілося, щоб вони були гучнішими за все гучне і лунали аж за межі пивниці. Але не лише ця талановита людина заслуговує таких. Були й інші. Щира подяка власнику кав’ярень «93 coffee grains» та «Сooper coffe» за організацію заходу, фотозони, шведського столу та розіграшу. Ви неймовірні!...

...розплющую очі, після того, як гарячий чай дурманить голову. Переді мною – Максим Бєсков. Місцевий композитор, виконавець пісень, майстер графіті і просто Людина. Так, з великої літери. З такої високої, що аж сягнула б до хмар або й вище. Адже саме його музика чіпляє найтонші нерви людської психіки, торкається найріднішого, найприємнішого і водночас найболючішого. Саме він так подає музику, як ніхто до нього і ніхто окрім нього, читаючи одну, другу, третю... пісні і слухати б до безкінечності...

І як же я помилялась, коли говорила, що талановитих людей мало. У той вечір їх була численна кількість. І як же всі вони помістилися у цю пивницю? Чим талановиті? Голосом. Без сумніву. Кожен із нас - талановитий. І переконалася у цьому, коли чула, як співають. Співають під гру гітари Дяді Вані. Такого собі дядечка, який розбавив ліричний вечір веселими запальними піснями, додав перцю у солодкий аромат заходу і просто зробив приємно, перебираючи срібні струни.

Обговорювати можна вічність, якби було стільки слів у мові, аби не повторитися. Але все колись закінчується. Слова, вислови і... час. Час не дозволяє нам обирати, коли час прощатися. Тому цінуйте найкрихітніші моменти, якщо ви щасливі у них.

P. S.: З любов’ю і захопленням, ваша мандрівниця у часі.

Марта Валла, П32

Переглядів: 309 | Додав: momentslova | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: