Понедельник, 19.08.2019, 16:15
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Июнь » 17 » Подорож - це невід'ємна частина нашого життя, і можна вважати, що й найкраща
10:22
Подорож - це невід'ємна частина нашого життя, і можна вважати, що й найкраща

9-10 травня 2019 року  відбулась захоплююча поїздка за надзвичайно цікавим маршрутом Медобори (Кривче) - Хотин – Кам’янець - Подільський. Подорож об’єднала різні групи нашого коледжу, а саме: Т - 11,Т - 22, Т - 31, П - 22, П - 31, П - 32. Та враженнями хочу поділитись від своєї групи (П-22).

 Першою зупинкою нашої спільної поїздки було Кривче, а саме - Кришталева печера в селі Кривче. Це десятки залів та коридорів із чарівними стінами природного походження, утвореними гіпсовою гірською породою. Усіяні вони химерними малюнками, об'ємним рельєфом і незвичайними фігурками з яскравим кришталевим відтінком. Кожна зала має власну назву і цікаву історію. Велику роль в нашій екскурсії відіграла надзвичайно приємна у спілкуванні екскурсовод, і історії та легенди лунали з її уст, можна сказати, містично.

  Наступна зупинка - це Хотин. Він залишився в наших серцях, і впевнена, що надовго. Ми відвідали Хотинську фортецю, яка зустріла нас своїми столітніми мурами і надзвичайно цікавою історією. Власне, місто Хотин  дуже цікаве, одразу помітно,- історична спадщина.

 Кінцевою метою нашого маршруту було місто Кам'янець – Подільський, в якому ми залишили надзвичайно багато спогадів. Це місто, власне, стало фаворитом із усіх відвіданих нами міст. Архітектура нагадує наш рідний Львів, та по-своєму граційна та витончена. Старечі будівлі, міст, бруківка, костели, собори, церкви, флора міста - все це вражає і гідне уваги кожного. Десь глибоко в серці має місце  фортеця міста.

Кам’янець-Подільська фортеця — одна з найпопулярніших принад Поділля. Але саме за останні декілька років фортеця почала змінюватися та оживати. Кам’янець-Подільський замок перетворився зі звичного музейного комплексу на живий організм, де різноманітні майстри займаються традиційними ремеслами: лучництвом, гончарством, різьбярством і випіканням хліба за традиційними рецептами. Історична реконструкція дала цій споруді новий подих, а відвідувачам — можливість не лише побачити історію, але й ненадовго зануритись у неї.

 Ми дуже дякуємо організаторам за таку можливість доторкнутись до історії  і зробити подих в майбутнє. Поїздка ще більше об'єднала нас в одне ціле.

 Віра Білозір

Переглядів: 28 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: