Вторник, 09.03.2021, 03:33
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Ноябрь » 4 » Початківці на практиці
23:54
Початківці на практиці

Ось і взяла кермо у свої руки осінь-чарівниця. З приходом осінньої пори в природі відбуваються зміни, які неможливо не помітити. Щоб помилуватися ними і навчитися розпізнавати, академгрупи 2-х курсів відділення «Початкова освіта» вирушили до лісу.

Наша невелика подорож розпочалась відразу після пар. Погода виявилася на славу: сонце вже розпустило свої грайливі промінчики на землі. Хоча певного тепла ми не відчували, проте настрій був піднесений. Разом з нами раділа й природа.

Ліс, у який ми вирушили, зустрів досить привітно. Від легкого останнього вітерцю листя на деревах шелестіло. Було схоже, ніби ліс вітається з нами, запрошуючи в свої володіння. З приходом осінніх деньків все змінилося. Дерева та кущі – в нових трендах: жовті, помаранчеві, багряні кольори шат. Від такого різноманіття фарб склалося враження, ніби ми потрапили на казковий бал, де могутні сосни нагадували варту, тонкі берізки в жовтих сукнях були схожі на вродливих принцес, а високий дуб - на короля. Осіннє листя, яке падало час від часу, -  різнокольорове конфеті.

Але ми не лише гуляли у цій казці, це все відбувалось  в рамках практики з основ природознавства і краєзнавства. Керівники практики нам розповіли, як правильно розпізнавати їстівні і неїстівні гриби, ми навчились орієнтуватись на місцевості за допомогою компаса і місцевих ознак та зіграли теренову гру "Магічні знаки", яка, напевне, усім найбільше сподобалась, адже ми відчули себе поза рамками сірих буднів і просто насолоджувались моментом. Стали єдиним цілим задля перемоги. Хоч і усіх міток не знайшли, проте було досить весело. Пізніше кожна академгрупа, об'єднавшись в малі групи, сама досліджувала природу.

Ця практика з основ природознавства і краєзнавства  видалась досить повчальною та розважальною для усіх груп.

 

 Маркович Олеся

Переглядів: 524 | Додав: myroslav | Рейтинг: 4.8/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: