Вторник, 09.03.2021, 03:42
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Октябрь » 6 » Перші практичні кроки
08:48
Перші практичні кроки

 

28 вересня студенти групи П-21, П-22 та П-23 Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича вперше відчули на собі, що таке практика. Незважаючи на погодні умови (а вони були не зовсім зручні), студенти все ж із зацікавленням уважно слухали викладачів, які ознайомлювали їх з розпорядком дня.

На початку керівники практики провели невеличку лекцію про тваринний і рослинний світ лісу, степу та гаю. Тоді роздали завдання, і всі рушили разом їх виконувати. Самі ж групи поділили на 3 підгрупи. Перша підгрупа виконувала роль дослідника природи. Студенти спостерігали зміну погоди протягом кількох годин. Друга підгрупа була дослідником рослин. Студенти описували листя дерев та кущів. Натомість третя підгрупа спостерігала за комахами, звірами та птахами, при цьому описуючи їх поведінку.

Отримавши низку інформації, групи обмінялися нею, таким чином збільшили свій кругозір. Час пролетів швидко, і йти додому зовсім не хотілося, всі весело проводили час в колі одногрупників та викладачів. Але факт залишається фактом, пора була прощатися.

Ось і пройшов перший день практики. Наступна подорож - в Тустань! З нетерпінням чекаємо!

Переглядів: 154 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: