Вторник, 09.03.2021, 03:40
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Ноябрь » 7 » Перше спостереження
15:21
Перше спостереження

Я чекала дня, коли ми з групою підемо у школу на перше спостереження. Коли ми були школярами, не помічали, як проходить урок, чи правильно вчитель зробив, чи правильно сказав… А коли почали вивчати методики викладання різних предметів, ознайомилися зі структурою уроку, почали задумуватися, фантазувати, а як би ми провели урок.

Потрапивши до школи, згадали, як були на місці школярів. Всі зустрічали нас із посмішками. Дітки на перерві пустували. І ось продзвенів дзвінок на урок. Одразу з’явились відчуття, що ми навіть не закінчували школу, все таке звичне, таке рідне. Коли увійшли у клас першачки, всі 30 студентів їх зустріли  посмішками. 

Першим уроком, який ми спостерігали, було читання. Діти не відволікалися, відповідали чудово. Несподівано «завітала» до нас мавпочка Мо і «допомагала» проводити урок учительці. Здивувало, що уже в першому класі дітей вчать відповідати повними реченнями, це дуже добре. 
Наступний урок письма, і знову були дітки 1-го класу. Особливо запам’ятався  момент, коли Оксана Юріївна запитала клас: "Коли ми пишемо велику букву М?" - "Коли нам хочеться,"- відповів учень. Це було несподівано, але вона не розгубилася.

Контролювати думки дітей ми не можемо, і це зовсім нормально. Ці перші спостереження стануть добрим уроком для нашої подальшої практики.

 

Куприч Іванна

Переглядів: 337 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: