Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Июнь » 10 » Перемога за перемогою!
09:01
Перемога за перемогою!

Завершенням наших спортивних досягнень ІІ семестру були Спортивні ігри України з волейболу серед коледжів і технікумів (дівчата). Тепер кожного року будуть проводитися такі змагання по Україні, а отже, наші дівчата  ретельно тренуються, щоб бути готовими до всього.

Оскільки минулого семестру ми у місті Вінниця зайняли 3 місце у Чемпіонаті України з волейболу, то цього ж разу мали бути не нижче. Дівчата посилювали свої тренування, вдосконалювали  техніку, здобували нові навички, розучували нові комбінації.

Ці змагання проводилися у місті Львів, у Технологічному коледжі і коледжі Телекомунікацій. На змаганнях представлено 12 команд з різних куточків України, які були поділені на 3 групи. З деякими командами ми неодноразово зустрічалися на інших змаганнях. Всі команди досягли досить високого рівня, були також збірниці України, кандидати в майстри спорту, були і майстрині спорту.

На цих змаганнях дівчата побороли свій страх перед досить сильними суперниками і вигравали завдяки наполегливості. Зі своєї групи ми вийшли першими, і - півфінал. У півфіналі боролися зі своїми, Волинською областю, за вихід у фінал, хто буде змагатися за 1, а хто за 2 місце. У жорстокій боротьбі з рахунком 2:1, програючи 10:5, у третій партії дівчата після настанови тренера виграли з рахунком 15:13.

Але головне - фінал. У фінал вийшли Львівська область й Івано-Франківська. У боротьбі за перше місце виграла команда Івано-Франківська, але ми цим не засмучувалися, бо ж це спеціалізований заклад, в якому тренують волейболісток постійно. Ми пишаємося нашим коледжем, тим, що нас  набагато більшого навчать, ніж в інших закладах, адже у БПК розвинуті різні види спорту і досить на високому рівні. Також ми раді тому, що вже на планку вище стали, ніж минулого року, а це є ознака того, що наші вміння не затримуються на одному й тому самому місці, а рухаємось до вдосконалення.