Вторник, 09.03.2021, 02:45
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Октябрь » 20 » Перейняли досвід від старшого покоління
08:15
Перейняли досвід від старшого покоління

2 жовтня студенти групи П-23 разом із курсовим керівником Сокур Русланою Богданівною запросили на виховну годину педагога-ветерана. Ковтун Галина Дмитрівна - в минулому викладач російської мови, літератури та основ культури і техніки мовлення у Бродівському педагогічному коледжі.

Галина Дмитрівна виявилась не тільки дуже хорошою та відкритою людиною, а й надзвичайно цікавим співрозмовником. Вона поділилася з нами своїм життєвим досвідом, розповіла про події Другої світової війни, адже була її очевидцем, і дала безліч цінних порад. Також відкрила нам завісу педагогічної діяльності, порадила, як правильно навчати дітей, як знаходити з ними спільну мову, як поводити себе в тих чи інших ситуаціях, як стати гідним своєї професії і прикладом для наслідування.

Також нам пощастило побачити багато світлин, на деяких із них навіть впізнали своїх викладачів. Майбутні педагоги багато розпитували про те, наскільки змінився наш коледж і навчання за ці роки.

У відповідь студентки подарували Галині Дмитрівні теплі слова вітання з прийдешнім святом та пісню. Таке виховне заняття усім дуже сподобалось, тому ми пообіцяли ще навідати викладачку і з радістю запросили її до нас у гості.

 

Грицків Галина

 

Переглядів: 105 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: