Вторник, 09.03.2021, 03:12
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Сентябрь » 22 » Педпрактика у НУШ
19:07
Педпрактика у НУШ

   Проходячи пробну практику в Бродівській ЗОШ Іст. № 1, студентам групи П-43 випала нагода проводити уроки у НУШ. Що таке НУШ, я думаю, ви знаєте. А якщо ні, то це Нова українська школа, яка спрямована на виховання компетентностей, де діти навчаються через діяльність, що сприяє розвитку особистості дитини.

   Особисто мені випала нагода провести урок у 1-В класі цієї школи, класоводом якого є Кметь Оксана Михайлівна. Спершу я трішки боялась проводити урок, але педагогічний досвід, хоч і маленький, все ж допоміг. І я з усмішкою зайшла у клас, побачивши цих дітей, з якими  познайомилась на  практиці Перші дні дитини в школі.

    Проведений урок з української мови справив на мене хороше враження. Уроки у НУШ надзвичайно цікаві, адже вони сприяють баченню світу як цілісної картини. У мене урок був без інтеграції - українська мова. Діти починають роботу із розвитку навичок акуратного письма, правильного тримання ручки та положення зошита. Нова українська школа сприяє налагодженню турботливих, теплих стосунків та співпраця один із одним.

   Ранкові зустрічі сприяють розвитку зв'язаного мовлення та налагодженню дружніх стосунків. За правилами рутини діти привчаються до дисципліни та в свою чергу проявляють особисті якості.

   Працювати у Новій школі цікаво як для дітей, так і для вчителів, оскільки у дітей проявляється бажання ходити до школи, хоча для вчителів удвічі важче підготуватися до уроку. Якщо старанно працювати, то можна досягти успіхів у роботі із дітьми.

    Також завдяки допомозі викладача методики української мови Сокур Руслани Богданівни та вчителя Кметь Оксани Михайлівни, які провели консультації, провести урок не було складно. Цей урок дав мені можливість ще більше зрозуміти особистість дитини та додав знання і практику в мою подальшу педагогічну діяльність.

 Гуменна Анна

Переглядів: 227 | Додав: myroslav | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: