Пятница, 26.02.2021, 18:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Декабрь » 7 » Педагогічний тренінг НУШ
20:31
Педагогічний тренінг НУШ

У Бродівському педагогічному коледжі ім.М.Шашкевича проходить тиждень ЦК психолого-педагогічних дисциплін. Цього тижня відбувається багато цікавих зустрічей, тренінгів, майстер-класів, педагогічних кав'ярень.

25 листопада групи П-41, П-42 відвідали тренінг на тему "Ігрові діяльнісні методи НУШ", організований Болгар О.М.  Проводили цей захід вчитель-пілотник НУШ Нечайко Т.В. та тренер НУШ Завальнюк Г.І.

Розпочався наш тренінг з ранкового кола, у якому брали участь студенти та присутні викладачі. Це було незабутньо та дуже весело. Ми продовжили розглядати види рефлексії та до кожного виду підбирали інноваційні  методи та прийоми.

Відкриттям для нас стали цеглинки LEGO, кожен мав можливість попрацювати самостійно з ними, побудувати міст, вежу. За тридцять секунд і шість LEGO із завданням - можна розвинути 24 вміння та навички. Це було неймовірним відкриттям, адже дитина  уявляє, планує, будує.

Багато уваги при рефлексії приділяється емоціям та використовуються такі методи, як "Емоційний термометр" та "Весняний сад". А також приділяється увага і духовному стану дитини за допомогою таких методів: "Я у команді", "Діамант". Фізична рефлексія - за такими методами, як "Снігова кулька", а інтелектуальна - "Пелюстки", "Глечик знань".

Вчителі створили нам комфортну атмосферу та продемонстрували інноваційні методи. Ми раді вітати таких ерудованих людей у нашому коледжі.

 Бабірецька І

Переглядів: 136 | Додав: valentynaberbeka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: