Пятница, 03.04.2020, 10:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Июль » 4 » Педагогічна лабораторія у місті Лева
13:39
Педагогічна лабораторія у місті Лева

Студенти групи П-33 відвідали музейну педагогічну лабораторію.
    22 травня 2019 року ми разом із нашим викладачем методики Сокур Р.Б., завідувачем практикою Адамів Г.С. вдруге побували у місті Лева у класі вчителя вищої категорії, старшого вчителя  Ковалів І.Я., яка провела для нас майстер-клас з музейної педагогіки, а саме - музейний інтегрований урок з літературного читання у 2 кл. за темою «Творчість Івана Франка». Символічно до теми урок проводився в музеї-садибі Івана Франка.


  На даному майстер-класі Ірина Ярославіна продемонструвала на практиці використання такого методу, як колове групове тренування, тобто роботу в групах з періодичним переформуванням їх складу за різними ознаками :
•    за формою квітки;
•    за кольором;
•    за цифрою;
•    за статтею.


   Урок  літературного читання також інтегрувався з такими предметами, як українська мова та трудове навчання.
   Педагог вміло розкрила тему уроку та ознайомила дітей з найцікавішими фактами з життя Івана Франка. Один з найголовніших фактів його життя – «вишиванка на щодень», Ірина Ярославівна реалізувала на уроці трудового навчання. Вона запропонувала учням виготовити вишиванку для І. Франка у техніці «декупаж». Студенти нашої групи активно допомагали маленьким друзям. У нас вдалися, без перебільшення, шедеври!
Опісля ми побували на екскурсії садибою великого Каменяра. Екскурсовод, дізнавшись, що ми майбутні вчителі, повідомила безліч цікавих фактів про родину Франків.


   Педагогічна лабораторія – це завжди пізнавально та цікаво, тому ми дізналися багато нового, що допоможе у нашій подальшій педагогічній діяльності. Завжди приємно відвідувати такі заходи, особливо, коли нас зустрічають з любов’ю та теплом.
 Вечір провели у драматичному театрі, не могли оминути шевченківську тематику у його ювілейний рік народження. Рекомендуємо!

 Смаль-Стоцька М.

Переглядів: 68 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: