Вторник, 09.03.2021, 03:42
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Ноябрь » 29 » педагогічна лабораторія «Пошук, проблеми, дослідження»
16:50
педагогічна лабораторія «Пошук, проблеми, дослідження»

У понеділок, 26 листопада, у рамках роботи педагогічної лабораторії «Пошук, проблеми, дослідження», студенти груп Т41 і Т31 разом з викладачами Дуткою А.В. і Грушкевичем О.П. провели творчу зустріч з вчителем трудового навчання Радивилівського НВК «Школа №2-ліцей» ім. П.Г. Стрижака Вознюком Сергієм Мефодієвичем.

Сергій Мефодієвич – досвідчений педагог, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, керівник методичного об’єднання вчителів трудового навчання Радивилівської громади, член творчої групи асоціації вчителів трудового навчання Рівненської області, автор змісту трьох варіативних модулів навчальної програми з трудового навчання. Його вихованці неодноразово ставали призерами обласних і всеукраїнських олімпіад з трудового навчання.

Під час зустрічі  вчитель розкрив таємниці своєї педагогічної майстерності. Він поділився досвідом організації і утримання навчальних майстерень, планування навчальної діяльності, організації і проведення шкільних олімпіад з трудового навчання.

Найбільший інтерес у студентів викликала розповідь Сергія Мефодієвича про особливості застосування на уроках трудового навчання інноваційних технологій навчання, центральне місце серед яких займає проектна технологія.

Студенти із захопленням вивчали різновиди об’єктів проектної діяльності учнів і цікаві технології їх виготовлення, які були представлені на виставці.

Така форма вивчення передового педагогічного досвіду сприяє формуванню готовності майбутніх вчителів трудового навчання до інноваційної діяльності в умовах сучасного освітнього середовища.

ФОТО

Переглядів: 262 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: