Четверг, 28.05.2020, 21:58
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Апрель » 3 » Охорона природи - це охорона нашого існування
13:53
Охорона природи - це охорона нашого існування

'

З 12 березня Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича, як і всі інші навчальні заклади, "пішов" на карантин. 
Студенти групи П-23 його проводять з користю. Ми мали час пильніше придивитися до довкілля, побачити, яке воно засмічене. Для виховної роботи ми обрали саме цю тему, відшукали інформацію та обмінялися у бесіді відеороликами з різних джерел про забруднення довкілля. Зрозумівши масштабність цієї проблеми, ми вирішили всі разом, спільними зусиллями допомогти природі та очистити кожен свою територію. 

Ї

Гарний приклад можна взяти із Руслани Богданівни Сокур, нашої курсової, яка не тільки подала цю ідею, але із завзяттям взялась за її реалізацію. Звичайно, кожен з нас спершу подумав: хтось насмітив, а ми маємо прибирати… Але перше надіслане відео переконало, що не потрібно соромитись, перекладати відповідальність на інших, проблема сама не вирішиться.  За цей час наша курсова вже наповнила мішок сміттям з лугу, адже перший відеозвіт надійшов саме від неї. 
Ми вирішили часу не гаяти і також взялися до роботи. А щоб похвалитися результатом перед одногрупниками, радо обмінювались фото та відео знятої території до і після нашого прибирання. 
Також ми плануємо створювати власні плакати та ролики для того, щоб закликати усіх інших цінувати чистоту довкілля та дбати про природу. 
Адже охорона природи - це охорона нашого існування, збереження умов нашого буття

Грицків Г.

Переглядів: 39 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: