Воскресенье, 07.03.2021, 04:34
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Январь » 10 » О мово, музико, калино, бальзам цілющий для душі…
22:20
О мово, музико, калино, бальзам цілющий для душі…

Коли ми співаємо чи слухаємо українську пісню, думаємо про нашу Україну, яка віками тяжко несе хрест своєї долі, і віримо в її воскресіння/

З великою вірою, що на зорі третього тисячоліття воскресне страдниця-Україна, молились рідним материнським словом, рідною піснею учасники духовного дійства «О мово, музико, калино, бальзам цілющий для душі!..». Організатори  заходу - Дзьоба Марія Михайлівна – викладач української мови, голова циклової комісії філологічних дисциплін та Свиріпа Людмила Кирилівна – викладач української та російської мов. Допомогли їм у цьому студенти музично-хореографічних груп П-43 та П-33. У їх виконанні прозвучали пісні: «Батьківська мова», «Годі, браття, сумувати», «Одна калина», «Мова єднання», «Рідня моя, рідня». Гості свята змогли насолодитися майстерним декламуванням віршів, піснями і танцями.

У підготовці до свята взяв участь і танцювальний колектив «Ми з Галичини» (керівник Воляник Наталія Василівна), який подарував глядачам чудові танці: «Рушничок», «Танець зі стрічками», хореографічну композицію «Ніч яка місячна». Цікавою для гостей свята стала гумористична сценка, сучасна інтерпретація баби Параски і баби Палажки, яку підготували студентки групи П-43.

Ми об’єдналися в мові і молитві, любові до нашої України, бо ми – українці і ми єдині, у цьому наша сила!

Свято пройшло в хорошому та веселому настрої. Присутні отримали море позитивних емоцій та масу задоволення.

ФОТО

Переглядів: 405 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: