Вторник, 09.03.2021, 03:10
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Ноябрь » 22 » Новий досвід
21:41
Новий досвід

Студенти Бродівського педколеджу не тільки вчаться, а й розвиваються культурно.

У середу, 13 листопада, після закінчення пар студенти груп П-31 та П-33 вирушили до загальноосвітньої школи №3 взяти участь у педагогічній лабораторії, де мали змогу поспілкуватись з учителем пілотного класу Булигою О.Ю. Вона представила ряд методів, які ефективно допомагають учням засвоїти новий метеріал. Серед них: асоціативний кущ, метод передбачення, сінквейн, фішбоун, ромашка Блума, стратегія «Шосте слово» та ряд інших. 

Учитель зуміла активізувати усіх до роботи, щоб застосовувати представлені методи практично. Студенти поринули в атмосферу дітей та опинились на їх місці – граючись, вивчали новий матеріал, який потрібно буде застосовувати  у майбутньому під час роботи із молодшими школярами, адже дані знання переходять від старшого покоління до молодшого. Методи показують, що дітям потрібні різні види навчальної діяльності, щоб міцно засвоювати нові знання, і учитель повинен мати багатий арсенал методів, щоб зуміти не тільки вчити дітей, а й зацікавити їх до навчання.

Така лабораторія є ефективним засобом покращення навчально-виховної роботи студентів. Участь у ній мотивує студента до дослідницької і просвітницької діяльності, значно збагачує досвід та професійну підготовку. А зацікавленість у творчій лабораторії сприяє формуванню професійної компетенції майбутнього фахівця у навчальній галузі.

Олеся Маркович

Переглядів: 109 | Додав: valentynaberbeka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: